Beste tuinder (ster),

 
1. Er wordt druk gebruik gemaakt van de nieuwe snoeihout-stortplaatsen. 
Toch wat opmerkingen: leg altijd het snoeihout in de dwarsligging van het gazon met de geknipte/gezaagde kant aan de padzijde. Dat pakt het makkelijkst op voor de hakselaars.  Kijk hier naar een voorbeeld van hoe het moet. En geen groenafval bijleggen.
2. Het verdwenen katje van Jos Nelen is terug. Gevonden bij de woonboten.
3. De waterleiding wordt afgesloten op zondagnamiddag 18 november ca. 17.00 uur
4. Van 18 november 2012 t/m 15 maart 2013 geldt weer, dat er tussen 20.00 uur en 07.00 uur GEEN auto's meer op de parkeerplaats gestald mogen worden.  Houdt u zich hier svp aan.
5. Houdt u zich svp aan de regel, dat er GEEN  éénstammige bomen gekapt mogen worden, die op 1.30 mtr hoog een doorsnede hebben van meer dan 10 cm. Hier moet u bij het bestuur een kapvergunning aanvragen. Indien er toch gekapt blijkt te zijn, zal Amstelglorie hiervoor de verantwoording ten opzichte van het stadsdeel Oost bij de betrokken tuinder leggen. 
Amstelglorie is de huurder van de grond en als zodanig voor het bomenbeleid verantwoordelijk. De afzonderlijke tuinder is geen partij en kan derhalve niet zelfstandig beslissen over de kap. Zie voor een formulier de website en het a.s. clubblad.
6. Sinterklaasfeest op zondag 25 november. Haal hier het inschrijfformulier op!

 

 
Prettige herfstdagen

 
Joop Moes
Webmaster